O Nas

Nasz sklep internetowy BabyRoom powstał z myślą o rodzicach, którzy szukają dla swoich pociech bezpiecznych zabawek najwyższej jakości, posiadających niezbędne atesty, takich, które nie tylko bawią ale i uczą czyli posiadających walory edukacyjne. Jednak zabawki to nie wszystko, ponieważ równie ważne miejsce w naszej ofercie zajmują niezbędne akcesoria np. chodziki, wanienki, łóżeczka klasyczne i kojce turystyczne, krzesełka do karmienia, wózki spacerowe, rowerki i hulajnogi – a to tylko niewielki zarys naszego asortymentu! Gwarantujemy że w BabyRoom każdy znajdzie coś dla siebie – od najmłodszych po starsze dzieci.

Sprostanie wysokim oczekiwaniom naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową – dlatego też cały zespół BabyRoom przykłada ogromną wagę do tego, aby zamówione produkty zawsze zostały wysłane na czas i obsługa Twojego zamówienia przebiegała na najwyższym poziomie.

Co nas charakteryzuje? Konkurencyjne ceny! To bardzo ważny aspekt – oferowany przez nas asortyment spełnia wszelkie normy i jest w 100 % bezpieczny.

Masz pytania? Zapraszamy do naszej zakładki KONTAKT